This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Współpraca

Fundacja Sanctus Nemus jest otwarta na współpracę z innymi organizacjami, instytucjami, jednostkami naukowymi lub osobami prywatnymi w zakresie :
– publikacji artykułów na stronie fundacji,
– udziału lub współorganizacji konferencji/sympozjów/wykładów o tematyce świadomości ekologicznej w kontekście religii,
– edukacji ekologicznej,
– uczestniczenia w kampaniach i koalicjach na rzecz ochrony przyrody i praw zwierząt.

Wolontariat
W naszej Fundacji wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Dzięki temu koszty administracyjne naszej działalności są minimalne.
Pragniemy zbudować bazę wolontariuszy, którzy byliby chętni wspierać Fundację i poświęcić dla niej trochę wolnego czasu, dzieląc się swoim talentem, energią i entuzjazmem.
Jeśli interesujesz się religiami, duchowością oraz ekologią, prawami zwierząt, piszesz na ten temat lub możesz przetłumaczyć artykuł albo po prostu znalazłeś interesującą informację,
Fundacja Sanctus Nemus zaprasza do współpracy: fundacja_sn@wp.pl
Możliwe wystawienie referencji!