Współpraca

Fundacja Sanctus Nemus jest otwarta na współpracę z innymi organizacjami, instytucjami, jednostkami naukowymi lub osobami prywatnymi w zakresie :
– publikacji artykułów na stronie fundacji,
– udziału lub współorganizacji konferencji/sympozjów/wykładów o tematyce świadomości ekologicznej w kontekście religii,
– edukacji ekologicznej,
– uczestniczenia w kampaniach i koalicjach na rzecz ochrony przyrody i praw zwierząt.

Wolontariat
W naszej Fundacji wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Dzięki temu koszty administracyjne naszej działalności są minimalne.
Pragniemy zbudować bazę wolontariuszy, którzy byliby chętni wspierać Fundację i poświęcić dla niej trochę wolnego czasu, dzieląc się swoim talentem, energią i entuzjazmem.
Jeśli interesujesz się religiami, duchowością oraz ekologią, prawami zwierząt, piszesz na ten temat lub możesz przetłumaczyć artykuł albo po prostu znalazłeś interesującą informację,
Fundacja Sanctus Nemus zaprasza do współpracy: fundacja_sn@wp.pl
Możliwe wystawienie referencji!